Біла Церква Вінниця Дніпро Житомир Запоріжжя Івано-Франківськ Кам’янське Київ Кременчук Кривий рiг Кропивницький Луцьк Львів Мелітополь Миколаїв Одеса Полтава Рівне Суми Тернопіль Ужгород Харків Херсон Хмельницький Черкаси Чернігів Чернівці Чорноморськ

Без категории

Як Поетапно Правильно Зрізати Волосся?

336
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезды (No Ratings Yet)
Loading...

Особливої підготовки не потрібно. Необхідно запастися інструментами (ножицями або машинкою), гребінцем, резинками і лінійкою.

Важливе зауваження – краще обрізати не відразу помите волосся, а через 1-2 дні після миття. Тоді вони лягають краще і працювати з ними простіше.

Алгоритм дій:

  • Вимірювати можливу довжину волосся, яку бажаєте продати. Враховуйте, що самостійно акуратно обрізати волосся можна тільки по мочки вух або плечі. Тому заздалегідь готуйтеся до того, що очікувана довжина може бути на 1-3 см більша або менша.
  • Зібрати волосся в хвіст (низький) або косу. Інший варіант – 2 косички.
  • Закріпіть резинку трохи нижче того місця, де плануєте робити зріз. Занадто туго не закріплюйте, щоб більш-менш рівно обрізати свої локони.
  • Робіть зріз над резинкою, а не під нею. Тоді волосся не розпадуться в руці, будуть виглядає більш презентабельно і естетично.
  • Далі дії дуже прості. Виміряйте лінійкою довжину зрізаного волосся – від початку до хороших, густих кінчиків. Після чого волосся потрібно зважити та на сайті приблизно розрахувати вартість за зрізаний пучок.

Порада! Якщо волосся дуже в’ється, перед зрізанням випряміть його праскою. Також можна нанести термозахист і тоді процедура буде максимально простою і захоплюючою.