Біла Церква Вінниця Дніпро Житомир Запоріжжя Івано-Франківськ Кам’янське Київ Кременчук Кривий рiг Кропивницький Луцьк Львів Мелітополь Миколаїв Одеса Полтава Рівне Суми Тернопіль Ужгород Харків Херсон Хмельницький Черкаси Чернігів Чернівці Чорноморськ

Без категории

Відрощує волосся: як стимулювати зростання нового волосся на голові?

6
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезды (No Ratings Yet)
Loading...
Отращиваем волосы как стимулировать рост новых волос на голове

Довжина волосся повинна в середньому збільшуватися до 1,5 см на місяць. При уповільненому зростанні пасом велика ймовірність розвитку облисіння. Пов’язано це з тим, що кожна людина щодня втрачає до 100 волосин, що вважається нормою. Якщо природний приріст здорових локонів немає, то з часом шевелюра стає рідшою. Стимулювати ріс пасом можна різними способами. Відрощування ефективно тільки в тому випадку, якщо вжиті заходи спрямовані на усунення причини виникнення проблеми.

Що впливає на ріст волосся?

Локони починають формуватися з волосяних фолікул. В їх нижній частині знаходяться клітини, які активно і незалежно від часу дня діляться.

Функціонування волосяних фолікул порушується під впливом найрізноманітніших причин причини. Велика частина пов’язана з внутрішніми проблемами, тобто зі збоями в роботі життєво важливих систем. Не потрібно забувати, що здоров’я локонів залежить як від зовнішніх впливів, так і від дотримання правил догляду за зачіскою.

Причини повільного зростання

Ріст волосся багато в чому визначається спадковістю і расою. Помічено, що швидше за все в довжину збільшуються пасма у монголоїдів, а повільніше у представників африканських народів. Вплинути на ці ускладнюють відрощування волосся фактори ми не можемо.

Існують причини поганого росту локонів, з якими можна впоратися, це:

  • нераціональне харчування – робота фолікулів погіршується, якщо в організм надходить мало їжі, багатої на залізо, вітаміни В, мікроелементи. Відростити розкішну шевелюру особливо важко тим, хто постійно практикує жорсткі дієти;
  • гормональний збій;
  • психоемоційні стреси;
  • дерматологічні захворювання – екзема, дерматити на голові, себорея;
  • хронічні хвороби органів травлення та анемія;
  • неправильний догляд – часте фарбування неякісними засобами, хімічні завивки, термічна дія плойок, фенів.

Несприятливо на здоров’я волосся відбиваються куріння і часте вживання алкоголю. Відростити та зміцнити довгі пасма часто важко тим, хто довго приймає антибіотики.

Стимулювання зростання пасом

Довге волосся стануть реальністю, якщо зменшити вплив факторів, що негативно відбиваються на стані фолікулів. Потрібно переглянути своє харчування, при необхідності пропити курс полівітамінних комплексів, підібрати відповідну косметику для волосся.

Ефективно відрощувати й зміцнювати коріння локонів допоможуть маски з перцем, цибулею і медом. Зростання пасом можна стимулювати та різними салонними процедурами. Подібні заходи дають тимчасовий результат. Для повного розв’язання проблеми потрібно усунути головну причину уповільненого зростання.Стимулювання зростання короткого волосся дозволить за кілька місяців домогтися розкішної шевелюри. Власниці довгих локонів мають незаперечну перевагу – вибравши коротку зачіску, вони завжди можуть продати волосся нашої компанії prodat-volosy.com.ua й непогано заробити.