Біла Церква Вінниця Дніпро Житомир Запоріжжя Івано-Франківськ Кам’янське Київ Кременчук Кривий рiг Кропивницький Луцьк Львів Мелітополь Миколаїв Одеса Полтава Рівне Суми Тернопіль Ужгород Харків Херсон Хмельницький Черкаси Чернігів Чернівці Чорноморськ

Без категории

Коли стригти волосся?

10
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезды (No Ratings Yet)
Loading...
Когда стричь волосы?

Стрижка волосся за місячним календарем — явище не нове, але воно стало забутим секретом зростання довгих, розкішного волосся. Місяць — це потужна сила як в науковому, так і в духовному плані. Якщо виникло питання, коли стригти волосся за місячним календарем, щоб вони стали більш здоровими, розкішними та шовковистими, то може знадобитися ще раз поглянути на місячну карту для стрижки.

Місячна діаграма волосся створена на основі мудрості та математики Альманаху Фермера, Західної Астрології й Місячного Календаря Мая для оптимізації стрижки волосся. Діаграма використовує природний цикл місяця і застосовує його для догляду за волоссям. У поєднанні зі спеціальною технікою це забезпечує максимальний результат стрижки для будь-якого типу волосся.

Місяць потужно впливає на ріст волосся

Місячний календар, в якому говориться, коли краще стригти волосся – це графік часу для проведення найбільш сприятливого зрізу локонів. Результат буде залежати від обраного дня циклу і бажаних цілей. Бажано підстригати волосся один раз на місяць для досягнення максимального здоров’я волосся. Це не означає що потрібно сильно підстригатися. Досить обрізати кінчики.

Видаляючи сухі, мертві та посічені кінчики, волосся може зосередитися на зростанні, замість того, щоб намагатися відновити ті кінці, які не допомагають. Подібно до рослини в саду, «мертва голова” або видалення мертвих квітів дозволяє рослині зосередитися на зростанні. Ця стрижка допомагає почати цикл зростання, шокуючи волосся від кінчика до кореня. Стрижка волосся місяцем в певний місячний день дозволяє примножити ці ефекти, істотно поліпшити стан локонів.

Стрижки волосся місяцем

Існує найбільш сприятливі дати для досягнення найвищого ефекту:

  • подовження — шокує і збуджує зростання вашого волосся, змушуючи їх рости у два-три рази швидше, ніж зазвичай;
  • збільшувати густоту — сприяє активації нових циклів зростання в цибулині й волосяних фолікулах, які стають товстими;
  • посилення — дозволяє корінню, фолікулів і цибулин збільшувати й підсилювати моделі зростання, створюючи більш міцне та еластичне волосся;
  • коренева робота — шокує весь цикл зростання, допомагаючи волоссю і шкірі голови у всіх аспектах росту волосся і поліпшення стану шкіри голови, це повинно стати основою вашої процедури стрижки;
  • прикраса — покращує і вирівнює текстуру і блиск волосся, а також покращує і очищає хвилі та / або локони.

Не знаєте, коли можна стригти волосся, рекомендується почати з кореневої роботи, бо саме звідси виростає волосся – не можна мати здорове волосся без здорової шкіри голови. Насправді, рекомендується чергувати свою основну мету з кореневої роботою, тому що вона забезпечує хорошу основу для зростання вашої головної мети.

Можна помітити, що ці дати НЕ синхронізуються з астрологічним календарем. Це тому, що сучасні календарі засновані на 12 місячному циклі, а місячний календар мая використовує 13 місячних фаз. Тільки він найкращим чином оптимізований для стрижки.

Коли визначені цілі, потрібно поглянути на графік для стрижки волосся в місячному календарі. Найпотужніше час для стрижки волосся доводиться на повний місяць, особливо на рівнодення і сонцестояння можна буде досягти найвищий результат. Варто запланувати свою стрижку на основі цих дат. Сприятливим може бути як вівторок, так і воскресіння, все залежить від місячного календаря.

Як вибрати майстра для стрижки?

Перукаря краще вибирати того ж статі. Все тому, що коли зістригали волосся, змінюється біополе, через це можна потрапити під чужий вплив. При симпатії майстра до людини, його біополе страждає від впливу людини іншої статі. В результаті можна отримати погіршення відносин з коханими. Коріння цієї прикмети можна знайти ще в біблійних переказах: Самсона погубила саме жінка, яка зрізала йому волосся.

Важливо врахувати вік перукаря – він теж може вплинути. Краще вибирати в майстри свого ровесника або трохи молодший віком. Це вплине на життєвий потенціал і оновить свою ауру. При постійному щасті — рекомендується скористатися послугами популярного, відомого перукаря, навіть якщо це обійдеться недешево. Це стовідсотково допоможе при розв’язанні проблем. Позитивні зміни в житті будуть коштувати того.

Також варто віддавати перевагу життєрадісного, і енергійному майстру. Це дозволить отримати позитивну енергію і життя придбає яскравих фарб. Весь секрет — в хорошому біополе людини, яке відіб’ється позитивно.

Якщо людина захворіла, то варто підрівняти кінчики волосся. Разом з ними піде вся негативна енергія і захворювання. Не варто фарбувати локони під час місячних. Вся річ у тому, що у фарбі для волосся міститься величезна кількість хімічних сполук, які при менструації сприймаються організмом набагато гостріше і викликають алергічну реакцію, навіть якщо раніше її не було.Якщо ви зважилися освіжити зачіску, задумайтеся про те, що б продати волосся. Компанія prodat-volosy.com.ua надає можливість вигідно продати локони за приємною ціною і при цьому зробити безкоштовну стрижку.