Біла Церква Вінниця Дніпро Житомир Запоріжжя Івано-Франківськ Кам’янське Київ Кременчук Кривий рiг Кропивницький Луцьк Львів Мелітополь Миколаїв Одеса Полтава Рівне Суми Тернопіль Ужгород Харків Херсон Хмельницький Черкаси Чернігів Чернівці Чорноморськ

Без категории

Вибір стрижки за формою обличчя

120
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезды (3 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading...

Щоб вибрати зачіску за формою обличчя, консультація парикмахера необов‘язкова. Це можна самостійно зробити в режимі он-лайн – обираете портретне фото чи селфі доброї якості, прикладаєте до зображення різні види зачісок. Але знати про те, як обрати зачіску за формою обличчя, треба для економії часу та пошуку кращої ідеї.

Кругле обличчя

Обираючи зачіску за такою формою обличчя головна задача – візуально зробити його вужчим та довшим. Ідеально з цим впорається ассіметрична стрижка з великим зкошеним чубчиком. Підійде і густий овальний чубчик, який трошки витягне обличчя.
Парикмахери вважають, що у 2018 році найцікавішим та найкрасивішим варіантом для дівчат із круглим обличчям буде буде асиметрична зачіска із подовшанням біля обличчя та зкошеним чубчиком.

Овальне обличчя

Умовно ця форма обличчя вважається ідеальной. Під неї підібрати стрижку простіше за все, бо у 90% випадків підійде дійсно будь-яка зачіска. Тут єдина порада – уникати зависоких зачісок, які зможуть зробити обличчя занадто овальним та витянутим. Краще зробити акцент на яскравих чи особливих рисах обличчя.

Квадратне Обличчя

Якщо волосся густе, пишне та пряме, то найкраще рішення – довге асиметричне боб каре з густим чубом. Для жінок віком від 40 років (особливо якщо локони зарідкі, а не густі) підійте зачіска каскад. Протипоказаними залишаються прямий чубчик (зробить обличчя не більш витягнутим, а занадто круглим) та сіметрія в будь-якому прояві.

Трикутне Обличчя

У випадку із трикутним обличчям, треба дещо розширити нижню часть обличчя, привівши його до форми овалу. Для цього використовують такі зачіски:
– каре з подовженим чубчиком;
– каре із прямим чубчиком та локонами по боках;
– косий проділ;
– каре із косим подовженим чубчиком.
Не треба робити занадто об’ємні зачіски. Візуально зробить обличчя повним та круглим.

Витягнуте Обличчя

Стрижка необхідна щоб розширити обличчя і вкоротити його. Для цього підійде скруглений чубчик до брів, локони середньої довжини (до плеч), боб каре із прямим довгим чубом, коротке каре із прямим густим чубчиком та боковий проділ. Прямий проділ робити не варто, так як він ще більше витягнуте обличчя.

Ромбовидне Обличчя

Щоб приховати яскраво виражені скули в ромбоподібному особі, потрібно робити зачіски з подовженням з боків. Підійде каре зі скошеною чубчиком, асиметричне каре різної довжини, густа пряма чубчик. Не рекомендується робити стрижку коротше мочки вух. Також не слід стригти волосся так, щоб було розширення в зоні скул.