Біла Церква Вінниця Дніпро Житомир Запоріжжя Івано-Франківськ Кам’янське Київ Кременчук Кривий рiг Кропивницький Луцьк Львів Мелітополь Миколаїв Одеса Полтава Рівне Суми Тернопіль Ужгород Харків Херсон Хмельницький Черкаси Чернігів Чернівці Чорноморськ

Без категории

Де можна продати волосся в Одесі?

4
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезды (No Ratings Yet)
Loading...

Якщо ви не знаєте, що робити зі своїми довгими нафарбованими волоссям, ви втомилися доглядати за ними, то вам неодмінно слід скористатися послугами нашої компанії в Одесі. Нам постійно потрібне волосся, щоб робити перуки для страждаючих від випадіння волосся. Наші клієнти часто проходять хіміотерапію. Також ми використовуємо пасма для створення локонів для нарощування.

Ми вважаємо, що купувати безпосередньо у людини більш етично, ніж купувати волосся у постачальника в іншій країні. Купуючи безпосередньо, ми знаємо, що гроші, які ми платимо, йдуть безпосередньо продавцеві. Так що, якщо ви зацікавлені в продажу вашого волосся нам, є два способи продовжити.

Підготовка волосся до продажу

Запрошуємо вас піти в місцевий салон краси в Одесі, який є нашим партнером і представником. Сказати їм, що ви збираєтеся зрізати та продати своє волосся і що вам потрібно правильно зробити зріз і підготувати пасма до продажу. Це може бути як один хвіст на спині або різні хвостики, розташовані навколо шкіри голови, щоб отримати максимальну довжину від волосся.

Ми підкреслюємо, що волосся повинне бути надзвичайно щільно зафіксовано гумками, бо нам потрібно, щоб локони не заплуталися, чи не перемішалися, не зіпсувався їх товарний вигляд. Також ми не можемо прийняти розпущене волосся. Будь ласка, не заплітають свої хвостики, бо нам потрібно буде оцінити його в природному стані. Після здійснення оцінки та зрізу ви можете відправити нам пасма однієї з кур’єрських служб з послугою накладений платіж.

Просто помістіть волосся в пластиковий пакет з вашим ім’ям, адресою, номером телефону, і повним ім’ям, виставленої сумою післяплати для того, щоб ми оплатили чек. Якщо все збігається і ми задоволені пропозицією, ми відправимо вам кошти.

Якщо ви готові свої продати волосся в Одесі за пропоновану нами суму, ми будемо тільки раді такій співпраці. Наша компанія готова запропонувати найбільш демократичні та лояльні умови покупки волосся в будь-якій кількості.

Важливо закріпити волосся перед стрижкою і відправити його в пристойному вигляді. Ми також готові прийняти старі локони, які були зрізані давно, оскільки волосся швидко не розкладаються.

Оцінка зрізу натурального нефарбованого волосся залежить від його якості. Ми повернемо волосся, якщо ви не задоволені нашою оцінкою. При виготовленні перуки волосся зав’язуються, утворюючи поворотне волосся певною довжиною, а це означає, що довжина зрізу повинна бути більше, щоб не виникали складності в ході виготовлення капсул для нарощування.

Щоб уникнути розчарувань, отримати максимально високу винагороду за свої пасма, рекомендується відростити ваше волосся довше 40 сантиметрів до стрижки. Ціни значно вище для волосся, тому постарайтеся відростити ваше волосся якомога довше.

Ми не можемо прийняти волосся коротше 40 сантиметрів, оскільки волосся не будуть достатньо довгими для виробництва перуки або капсул для нарощування. Волосся, які є сухими або мають надто багато посічених кінчиків, також не можуть бути прийняті, тому, що якість не буде достатньо хорошим, щоб робити високоякісні перуки.

Зверніть увагу, що вище оцінюються волосся натуральних світлих тонів, як блонд і русяве. Ми купуємо азіатське волосся, хоча досягнуті ціни будуть нижчими. Ми оцінюємо отримане волосся з точки зору якості, що пояснює різницю в ціновому діапазоні.

Загальна довжина волосся, які ви відправляєте нам, може не показувати ціну зазначену вище. Оскільки нам може знадобитися відрізати будь-яку частину волосся, яка не має прийнятної якості для виготовлення перук і локонів для нарощування. Варто також брати до уваги той факт, що вага волосся дуже важливий для визначення кінцевої вартості. Чим вище буде маса, тим вище винагороду ви отримаєте.

Як підготувати волосся до зрізу?

Щоб ціна волосся була максимально високою, ми дорого купили ваші локони, їх найкращим чином слід підготувати до зрізу. Для цього необхідно виконати ряд нескладних дій. По-перше, необхідно ретельно вимити голову, не використовуючи бальзами та засобів, які можуть містити у своєму складі силікон і масла. Потім локони ретельно повинні бути висушені природним способом.

Після цього необхідно ретельно вичесати локони, розчесатися. Наступним етапом є розподіл локонів в кілька пасом і їх фіксація гумками. Це потрібно для того, щоб виключити заплутування волосся. Після цього можна буде здійснювати обрізку волосся. Після чого його необхідно буде упакувати в герметичний пакет. Важливо знати, що після здійснення зрізу локони можна ні мити, ні розчісувати, інакше це може негативним чином позначитися на його товарному вигляді та вартості.