Біла Церква Вінниця Дніпро Житомир Запоріжжя Івано-Франківськ Кам’янське Київ Кременчук Кривий рiг Кропивницький Луцьк Львів Мелітополь Миколаїв Одеса Полтава Рівне Суми Тернопіль Ужгород Харків Херсон Хмельницький Черкаси Чернігів Чернівці Чорноморськ

Без категории

Де можна продати натуральне волосся?

155
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезды (No Ratings Yet)
Loading...
Где можно продать натуральные волосы

Багато хто задається питанням, куди можна продати натуральне волосся? Зробити це можна локально або онлайн. Все залежить від того, як ви хочете знайти найкраще місце для продажу волосся – поблизу, без необхідності подорожувати занадто далеко. Це безперечно можливо.

Ви, імовірніше за все, вже користувалися сучасними ресурсами, купуючи і продаючи інші товари в Інтернеті. Що ж, продаж вашого волосся насправді не так вже відрізняється від будь-якого іншого процесу. Багато з тих же сайтів, які ви використовували для продажу інших товарів в Інтернеті, також можуть бути використані для продажу вашого достатку чудового волосся.

Погляньте на ці пропозиції, щоб допомогти вам продати свої натуральні локони в Києві чи Харкові. Адже в мережі Інтернет дуже часто можна зустріти пошуковий запит «куплю волосся натуральні». Також можна скористатися послугами місцевих салонів, які готові придбати локони за найвищими цінами на ринку.

Вимоги до волосся, які планується продати

Якщо ви вирішили продати натуральне волосся ціна їх багато в чому буде залежати від таких критеріїв:

  1. Довжина. Мінімум 40 сантиметрів, придатного для використання волосся. Дуже важливо, щоб не було сухих і посічених кінчиків.
  2. Волосся повинно бути надійно зав’язані у хвіст.
  3. Натуральність. Вкрай небажано, щоб волосся піддавалися хімічних впливів, фарбувалися, укладалися за допомогою термічних технологій;
  4. Вік. Чим молодше донор волосся, тим більш здоровими будуть локони, буде повністю відсутня сивина. Тому ціна дитячого волосся є більш високою.
  5. Забарвлення. Найдорожчими є волосся світлих відтінків, оскільки воно1 є більш рідкісними в природі. Через це на нього простежується досить високий попит.

Якщо ви хочете продати натуральне волосся, проте в вашому місті немає гідного покупця, то ви можете відправити локони нам кур’єрською службою, за допомогою послуги накладений платіж. Якщо ваше волосся відповідають наведеним вище вимогам, будь ласка, надішліть нам детальні фотографії своїх локонів із зазначенням точно ваги й довжини. Це дозволить нам визначити точну вартість пасом. Якщо ваше волосся не відповідають зазначеним вище вимогам, то його вартість буде значно нижче або їх зовсім не куплять.

Будь ласка, зверніть увагу, що ми цінуємо волосся по довжині пасом, які вважаються придатними для використання, а не обов’язково за загальною довжиною.

Як знайти покупця волосся?

Щоб вигідно продати своє волосся, треба знайти покупця. Для початку вирішіть, чи хочете ви продати його через сторонній веб-сайт. Найвищі ціни на волосся вибираються через сторонні сайти, представництва компаній. Ви робите якісну фотографію свого волосся разом з його деталями та направляєте вашу інформацію на ознайомлення потенційним покупцям. Якщо хтось хоче купити ваші волосся, вони зв’язуються з вами, ви домовляєтеся про ціну перед тим, як підстригтися і відправити ваше волосся покупцеві за допомогою послуги накладений платіж.

Волосся, яке довге, доглянуте та унікальне за кольором, текстурой або походженням, продається за найвищими цінами. Довге хвилясте руде або русяве натуральне волосся має найвищу вартість. Така ж кількість темного волосся буде мати вартість трохи нижче.

Якщо ви йдете цим шляхом, що не стрижіть і не відправляйте своє волосся не перевiреному покупцеві. Сфотографуйте волосся, поки воно ще на голові, отримаєте попередню оцінку, ознайомтеся з відгуками. Тільки після цього підстрижіть і відправте своє волосся. Це допоможе вам уникнути шахрайства або заниження вартості локонів.

Щоб бути впевненим у чесності та об’єктивності покупця волосся, рекомендується спочатку скористатися послугами нашої компанії. До наших переваг можна віднести той факт, що ми маємо представництва в більшості міст України. Це дозволяє звернути в будь-який з салонів краси, здійснити оцінку волосся і зробити зріз руками професійних і досвідчених фахівців.

В такому випадку вартість локонів буде максимально високою. Крім того, продавця волосся чекає приємний бонус. Він отримає стильну і сучасну стрижку абсолютно безкоштовно. Це дозволить не тільки змінити свій образ, зробити його максимально стильним, сучасним, оригінальним і несподіваним. Крім того, така стрижка дозволить уникнути надалі тягаря, пов’язаного з доглядом за довгим волоссям, що неодмінно забирає багато часу і коштів.

Якщо ви хочете, щоб ваше зрізане натуральне волосся принесло виключно користь, рекомендується скористатися послугами нашої компанії, яка використовує пасма виключно в благих цілях – для виробництва перук і капсул для нарощування.