Біла Церква Вінниця Дніпро Житомир Запоріжжя Івано-Франківськ Кам’янське Київ Кременчук Кривий рiг Кропивницький Луцьк Львів Мелітополь Миколаїв Одеса Полтава Рівне Суми Тернопіль Ужгород Харків Херсон Хмельницький Черкаси Чернігів Чернівці Чорноморськ

Без категории

Без категории

Чи можна продати фарбоване волосся

729
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезды (No Ratings Yet)
Loading...
Можно ли продать окрашенные волосы

Багато жінок постають перед вибором, що робити зі своїм волоссям – продовжувати догляд або зрізати їх, щоб зменшити витрати часу на їх миття і укладання. На можна дорого продати зріз натуральних пасом по найвищій вартості на ринку. Перевагою нашої компанії є те, що ми маємо представництва по всій країні. Тобто в будь-якому з великих міст, обласних центрів можна швидко і дорого продати своє волосся.

Як формується ціна волосся?

Якщо у вашому місті, населеному пункті немає представництва нашої компанії, то можна відправити нам зріз волосся кур’єрською службою за допомогою послуги накладений платіж. Для цього достатньо провести попередню оцінку локонів, Зробивши нескладну процедуру:

  • зробити якісні фотографії волосся;
  • визначити їх точну довжину;
  • зважити косу;
  • відправити нам всі ці дані.

Це дозволить нам визначити точну вартість локонів. Якщо клієнта влаштують умови, то він може відправити нам волосся. Ми зможемо забрати їх з кур’єрської служби тільки за умови сплати обумовленої суми. В такому випадку захищаються права та інтереси обох зі сторін і кожен отримує впевненість того, що він отримає те, про що було домовлено спочатку. Ми цінуємо кожного клієнта і розраховуємо на довгострокову співпрацю.

Якщо ви не знаєте, кому продати фарбоване волосся, то вам неодмінно потрібно скористатися послугами нашої компанії. Ми купуємо натуральне волосся в будь-якому обсязі, пропонуючи за нього найвищу ціну на ринку. Це дозволяє продати волосся, позбутися від тягаря догляду, і отримати при цьому найвищу винагороду.

Перед тим як вводити пошуковий запит «продам фарбоване волосся», вам потрібно скористатися послугами нашої компанії Ви гарантовано будете задоволені якістю обслуговування, і запропонованими умовами.

Вартість фарбованого волосся

Багатьох дівчат і жінок цікавить, чи купують фарбоване волосся або зрізані локони не представляють ніякої цінності. Однозначної відповіді на це питання немає, оскільки пасма потребують індивідуальної оцінки. А саме, в ході огляду локонів фахівці беруть до уваги їх поточний стан. Це потрібно для того, щоб зрозуміти, можна використовувати зрізані пасма як матеріал для нарощування, виготовлення перук, чи можна його буде пофарбувати.

Далеко не завжди вартість фарбованого волосся нижче, ніж нефарбованих. Все залежить від поточного стану пасом. Тобто, якщо доглядати за своїм волоссям, то їх неодмінно можна буде вигідно продати, навіть якщо вони будуть пофарбованими. Якщо людині всіляко намагаються довести, що його зрізані локони не уявляють цінності і їх можна викинути, то з такими людьми краще зовсім не мати ніяких справ.

Найбільш правильним рішенням буде звернутися за допомогою в нашу компанію. Ми виробляємо якісну і об’єктивну оцінку волосся, беручи до уваги ключові фактори:

  • довжину локонів;
  • природне забарвлення;
  • вік донора;
  • стан волосся.

Наші фахівці не вигадують додаткові критерії оцінки, які негативно можуть вплинути на ринкову вартість зрізу волосся. Ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного клієнта, прикладаючи максимум зусиль для того, щоб повністю задовольнити їхні запити та побажання. Виручені кошти можна буде витратити на реалізацію своїх планів. Крім того, якщо прибрати довжину волосся, можна зробити більш стильну і сучасну стрижку, кардинально змінити власний образ, створити унікальний і неповторний стиль. При цьому клієнта наших салонів чекає стильна стрижка абсолютно безкоштовно, що також не може не радувати. Також можна самостійно розрахувати приблизну вартість свого волосся